//

My services

Do you want to pick up sales or plan to expand your business activity on foreign markets? I’m eager to help you!

Translations

From English/ German or into English/ German. Technical, specialized and regular.

AdWords

Google AdWords advertising campaigns. I will help you to promote your product or company!

SEO

SEO Audit reports that will help you to optimize your website for Google and prepare it for AdWords campaigns.

Social Media

Carrying out fanpages and ad campaigns on Facebook, Twitter and Instagram. Let your brand shine!

Copywriting

Content marketing texts to your blog or website. Also proofreading. Full scope!

HR Consultations

FREE consultation on your resume and interview. Also via Skype. Feel free to ask! :)

About Happy Art

About Happy Art

Happy Art was founded in 2014. I'm a freelancer - English and German translator, and a specialist in Internet marketing, including AdWords, SEO and social media. Graduated in psychology of marketing and advertising and HR management. I love to dance Argentinian tango, play board games, I'm inapriopriate geek and Jedi knight of e-marketing.

In Happy Art I focus on partner relationships with customers and tailor-made services at the highest level. Customer satisfaction is what matters most, therefore in translations I have a short lead time, and with many clients I cooperate for years. I specialize in industry translations (technical instructions, manuals with EU standards, food and FMCG) business, psychology, marketing and board games. Obviously I issue invoices.

I'm looking forward to our cooperation!
Hanna Zysnarska

Portfolio

Fascynujące projekty, w których brałam udział

Firmy, które mi zaufały...

...i wiele osób prywatnych!

Zadowoleni klienci

Cieszę się, że mogę się tym wam pochwalić :)
Joanna KarońskaMy Malaga
Z tłumaczeń Pani Hani miałam okazję korzystać przy okazji współpracy MyMalaga.pl z Travelizer.pl (Interactivo). Tłumaczenia artykułów o tematyce turystycznej zawsze charakteryzował profesjonalizm i precyzja w treści oraz myśli przewodniej. Współpracę z Panią Hanią wspominam bardzo ciepło i choć nie miałyśmy nigdy okazji poznać się osobiście, mogę stwierdzić, że jest przesympatyczną osobą i z ręką na sercu polecić jej usługi :)
Konrad KlepackiProject Manager w Barobot
Hania w zepole startupu Barobota przygotowywała i tworzyła kampanię kickstarterową naszego produktu. Przez te bardzo intensywne pół roku jej profesjonalizm, zaangażowanie i humor walnie przyczyniły się do postępów projektu. Zdecydowanie polecam Hanię w każdym zespole. Moc jest w niej silna!
Miłosz SikorskiOsoba prywatna
Dzięki pomocy Hani moje CV zaczęło być atrakcyjne dla potencjalnych pracodawców. Wskazówki i porady odnośnie konstrukcji, budowy i selekcji informacji zaowocowały rozdzwonieniem się telefonów z propozycjami terminów rozmów kwalifikacyjnych. Polecam każdemu kto szuka pracy od dłuższego czasu a swoje CV budował tylko w oparciu o mierne porady doradców zawodowych z urzędu pracy lub internetu.
Joanna GrochalskaRojam Alpinistyka Przemysłowa
Nasza współpraca z Happy Art w zakresie tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych na język angielski przebiega bardzo pomyślnie. Hania jest osobą sumienną, dyspozycyjną oraz kreatywną. Ważnym atutem jest jej profesjonalizm oraz terminowość, o czym świadczy krótki czas realizacji tłumaczeń oraz ich wysoki poziom. Dzięki zaufaniu, które zdobyliśmy podczas naszej współpracy jesteśmy pewni, że każde powierzone zlecenie zostanie zrealizowane w należyty sposób.

Do you want to know more?